Instytut Zootechniki i Rybactwa ETR

Instytut Zootechniki i Rybactwa  (wersja dostępna cyfrowo)

Tłumaczenie tekstu na PJM

Instytut Zootechniki i Rybactwa funkcjonuje w strukturze Wydziału Agrobioinżynierii i Nauk
o Zwierzętach Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.  Aktualnie realizowanych jest 21 zadań badawczych w obrębie 5 zespołów, a wyniki badań są publikowane w renomowanych czasopismach zarówno o zasięgu krajowym, jak i międzynarodowym. Do głównych kierunków działalności naukowej Instytutu należą m.in.: intensyfikacja produkcji zwierzęcej, ocena surowców
i dodatków paszowych, poprawa jakości surowców pochodzenia zwierzęcego oraz ocena i kształtowanie cech użytkowych różnych gatunków zwierząt gospodarskich.

Oferta dydaktyczna Instytutu Zootechniki i Rybactwa obejmuje dwa kierunki studiów: Zootechnikę (studia stacjonarne i niestacjonarne, I° i II°) oraz Zoopsychologię z animaloterapią (studia stacjonarne I° i II°).

Dyrektor Instytutu Zootechniki i Rybactwa
dr hab. Dorota Banaszewska, prof. uczelni
tel. 25 643 1269, pok. 206 (II piętro)

Zastępca Dyrektora Instytutu Zootechniki i Rybactwa
dr hab. Katarzyna Andraszek, prof. uczelni
tel. 25 643 1233, pok. 324 (III piętro)

Kontakt:
Instytut Zootechniki i Rybactwa
ul. Prusa 14, 08-110 Siedlce
tel. 25 643 1267 (sekretariat), pok. 303 (III piętro), 7.30-15.30

logo etr

Instytut Zootechniki i Rybactwa, zwany dalej Instytutem, znajduje się przy ulicy Prusa 14 w Siedlcach.

Instytut jest na drugim i trzecim piętrze.

Są tu też sale wykładowe i ćwiczeniowe.

Sekretariat Instytutu jest na trzecim piętrze w pokoju 303.

Dyrektorem Instytutu jest dr hab. Dorota Banaszewska, prof. uczelni.

Zastępcą Dyrektora Instytutu jest dr hab. Katarzyna Andraszek, prof. uczelni

W Instytucie prowadzi się badania naukowe o zwierzętach gospodarskich
i towarzyszących oraz odbywają się zajęcia dydaktyczne ze studentami. W Instytucie działa 5 zespołów badawczych.
W Instytucie realizowanych jest 21 zadań badawczych. W Instytucie można studiować dwa kierunki: Zootechnikę i Zoopsychologię z animaloterapią. Zootechnikę i Zoopsychologię z animaloterapią można studiować na pierwszym i drugim stopniu. Zootechnikę można studiować w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Zoopsychologię z animaloterapią można studiować w trybie stacjonarnym.

Żeby załatwić sprawy w Instytucie można:

• napisać pismo i wysłać je na adres: Instytut Zootechniki i Rybactwa, ul. Prusa 14, 08-110 Siedlce,
  • napisać wiadomość i wysłać ją na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
  • zadzwonić pod numer 25 643 12 67,
  • przyjść do Sekretariatu Instytutu na trzecim piętrze i spotkać się z pracownikiem w godzinach pracy Instytutu. Sekretariat Instytutu jest czynny od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:30.