Działalność

Władze

Rada Dyscypliny

Usługi

Nagrodzone prace magisterskie i doktorskie

Tutorzy Instytutu Zootechniki i Rybactwa

Tumaczka

Instytut Zootechniki i Rybactwa funkcjonuje w strukturze Wydziału Agrobioinżynierii i Nauko Zwierzętach Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.  Aktualnie realizowanych jest 21 zadań badawczych w obrębie 5 zespołów, a  wyniki badań są publikowane w renomowanych czasopismach zarówno o zasięgu krajowym, jak i międzynarodowym. Do głównych kierunków działalności naukowej Instytutu należą m.in.:

• intensyfikacja produkcji zwierzęcej
  • ocena surowców i dodatków paszowych
  • poprawa jakościsurowców pochodzenia zwierzęcego
  • ocena i kształtowanie cech użytkowych różnych gatunków zwierząt gospodarskich.

Oferta dydaktyczna Instytutu Zootechniki i Rybactwa obejmuje dwa kierunki studiów:

Zootechnikę (studia stacjonarne i niestacjonarne, I° i II°)

Zoopsychologię z animaloterapią (studia stacjonarne I° i II°).

Dyrektor Instytutu Zootechniki i Rybactwadr hab. Dorota Banaszewska, prof. uczelnitel. 25643 1269, pok. 206 (II piętro) e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zastępca Dyrektora Instytutu Zootechniki i Rybactwadr hab. Katarzyna Andraszek, prof.uczelnitel. 25 643 1233, pok. 324 (IIIpiętro) e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt: Instytut Zootechniki i Rybactwaul. Prusa 14, 08-110 Siedlcetel. 25 643 1267

(sekretariat), pok. 303 (III piętro), 7.30-15.30e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Żeby załatwić sprawy w Instytucie można:

• napisać pismo i wysłać je na adres: Instytut Zootechniki i Rybactwa, ul. Prusa 14, 08-110 Siedlce,
  • napisać wiadomość i wysłać ją na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
  • zadzwonić pod numer 25 643 12 67,
  • przyjść do Sekretariatu Instytutu na trzecim piętrze i spotkać się z pracownikiem w godzinach pracy Instytutu. Sekretariat Instytutu jest czynny od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:30.