1Foto tytuoweMakarenka i Pirat

Studenckie Koło Naukowe Sympatyków Zwierząt działające przy Instytucie Zootechniki i Rybactwa UwS, wraz z opiekunami - dr inż. A.Danielewicz & dr inż.E.Horoszewicz, miało zaszczyt współorganizować Piknik Charytatywny, którego celem było odkupienie klaczy z drogi w jedną stronę. Akcja została zweryfikowana pod katem rzetelności, a w jej rezultacie kolejny koń „Makarenka” zyskał kochający dom, aktualnie przechodzi aklimatyzację oraz wdrożenie do pracy wierzchowej, a opiekunowie Zwierzogrodu-Szkółki jazdy konnej pod Siedlcami przygarnęli również beznogiego psa Pirata, który stał się przyjacielem najmłodszych miłośników zwierząt.

My ze swojej strony życzymy zdrowia opiekunom i zwierzętom oraz deklarujemy dalsze wsparcie.

Wśród niezliczonych atrakcji, proponowanych przez Zwierzogród i SKN Sympatyków Zwierząt przygotowaliśmy m.in.:

• porady behawioralne dla opiekunów zwierząt;
  • pierwsza pomoc przedmedyczna dla zwierząt;
  • zmagania sportowe Hobby Horse;
  • loteria zabawkowa;