wysokinski dyplom

SKN Sympatyków Zwierząt wzięło udział 25-26.04 2024 w XXVIII w Międzynarodowej Konferencji SKN Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Nasze koło reprezentowali studenci Instytutu Zootechniki i Rybactwa, którzy wzięli czynny udział w konferencji oraz przygotowali prace naukowe, które zostaną opublikowane w punktowanej monografii pokonferencyjnej.

inż. Barbara Rytel (Prezes Koła) z wystąpieniem: „Terapia pijawkowa. Praktyka Pracowni Sensoryki i Rehabilitacji Zwierząt UwS”.

inż. Julia Chomko (V-ce Prezes Koła) z wystąpieniem: „Przodkowie i cechy pokrojowe koni małopolskich”.

oraz Pan Daniel Wysokiński z wystąpieniem: „Wielbłądzie ranczo”. To wystąpienie zostało docenione przez Komisję Konkursową Konferencji, w Sesji Referatowej Sekcji Hodowli Zwierząt – przyznając Panu Danielowi Wysokińskiemu III miejsce !!!!

Tu można przeczytać więcej:

Serdecznie gratulujemy!!!

A.Danielewicz&E.Horoszewicz