4webinar

Studenckie Koło Naukowe Sympatyków Zwierząt w dniu 07.05.2024 roku zorganizowało spotkanie referatowo-dyskusyjne poświęcone pasjom studentów działających w Kole Naukowym. Spotkanie poprzedzone było uroczystym, międzynarodowym wykładem wspaniałego gościa i mentora Profesora Wizytującego prof. dr Paulius Matusevicius reprezentującego Lithuanian University of Health Sciences, Kaunas, Lithuania, który przybliżył zagadnienia związane z Faculty of Animal Science, a naszym słuchaczom najbliższe sercu, były informacje związane z realiami funkcjonowania Veterinary Academy. Po wystąpieniu prof. dr Paulius Matusevicius głos zabrały Prelegentki reprezentujące SKN Sympatyków Zwierząt UwS:

Zofia Rudnicka - I rok studiów inżynierskich, kierunek Zoopsychologia z animaloterapią

Biorąc labradora …

Monika Wasilewska  - I rok studiów inżynierskich, kierunek Zoopsychologia z animaloterapią

O socjalizacji i dobrostanie kotów

Gratulacje i duma z takich „pierwszaków”

A.Danielewicz&E.Horoszewicz

wraz z Kadrą IZiR