oba plakaty pikniku

Zapraszamy na Piknik Naukowy 18.05.2024 godz. 15:00-18:00 Siedlce, Żytnia 39 (Kampus Uniwersytecki)

Studenckie Koło Naukowe Sympatyków Zwierząt działające pod opieką dr inż. A.Danielewicz& dr inż. E.Horoszewicz przy Instytucie Zootechniki i Rybactwa UwS, ma zaszczyt zaprosić na Jubileuszowy Piknik Naukowy organizowany w ramach obchodów 55-lecia Uniwersytetu w Siedlcach.

Wśród niezliczonych atrakcji, proponowanych przez wszystkie Wydziały UwS specjalnie dla miłośników zwierząt przygotowaliśmy m.in.:

• zmagania sportowe Hobby Horse dla dzieci 6-12 lat. Zapisy na miejscu od godz. 15:00. Konkurs start o 16:00, ogłoszenie wyników, dekoracja, runda honorowa przed 18:00;
  • porady behawioralne dla opiekunów zwierząt;
  • pierwsza pomoc przedmedyczna dla zwierząt;
  • prezentacja terapii pijawkowej (Hirudoterapia);
  • konsultacje ze specjalistami i naszymi wspaniałymi studentami;

Tutaj możesz przeczytać więcej:

inż. Barbara Rytel

Prezes SKN Sympatyków Zwierząt

A w imieniu pozostałych wydziałów zapraszamy na niesamowity Jubileuszowy Piknik Naukowy z Uniwersytetem w Siedlcach! Piknik rozpocznie się od wyjątkowego występu Akademickiego Chór Vocalis pod kierunkiem Agnieszki Komorowskiej, w towarzystwie dzieci z Przedszkola Muzycznego Nutka. Na najmłodszych uczestników czeka wiele atrakcji, takich jak malowanie twarzy, tatuaże czy animacje balonowe.  Ale to nie wszystko! Czekają na Was również fascynujące międzynarodowe warsztaty sportowe, prezentacje przyrodnicze, gry terenowe, wystawa broni i umundurowania z elementami rekonstrukcji historycznej.

Nie zabraknie również zajęć z pierwszej pomocy, profilaktyki zdrowotnej i wielu innych! Dla miłośników zwierząt przygotowaliśmy porady behawioralne, hobby horse oraz ścieżkę sensoryczną.

Zachęcamy również do odwiedzenia mobilnego studia kosmetologicznego, które będzie dostępne dla uczestników Pikniku.

Dołączcie do naszej akademickiej społeczności na wyjątkowym Pikniku Naukowym UwS, gdzie nauka spotyka się z zabawą i staje się przyjemnością!

Tutaj możesz przeczytać więcej: