VSympozjum

V Międzynarodowe Sympozjum Studenckich Kół Naukowych było skierowane do studentów studiów pierwszego i drugiego stopnia (stacjonarnych i niestacjonarnych) krajowych i zagranicznych uczelni wyższych. Celem Sympozjum było prezentacja aktywności badawczej studentów w Polsce i na świecie oraz wymiana poglądów, doświadczeń i praktycznej wiedzy, które zaowocują wydaniem monografii pokonferencyjnej.

Nasza reprezentacja to:

inż. Barbara Rytel (Prezes Koła) z wystąpieniem: „Możliwości terapii pijawkowej w przywracaniu zdrowia koni”. Praca przygotowana w ramach działalności Pracowni Sensoryki i Rehabilitacji Zwierząt IZiR.

inż. Alicja Wardak (Sekretarz Koła) z wystąpieniem: „Psychofizyczne testy szczeniąt”.

Adrianna Zecer i Marta Wróblewska z wystąpieniem: „Analiza zachowań psów i ich właścicieli podczas korzystania z psich wybiegów”.

Serdecznie gratulujemy wspaniałych wystąpień!

A.Danielewicz&E.Horoszewicz