1

01.06.2023 Reprezentanci SKN Sympatyków Zwierząt IZIR wraz z opiekunami - na zaproszenie Dyrekcji Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zbuczynie oraz Zespołu Oświatowego w Pruszynie wsparli organizację „Dnia Dziecka”.

Dzieci z obydwu placówek mogły uczestniczyć w wykładach, warsztatach na temat zwierząt terapeutycznych, ponadto wspólnie z psiakami pokonywały tor sensoryczny, oglądały pokaz psiego posłuszeństwa, obserwowały zachowanie jeża, a na koniec trenowały delikatność w stosunku do innych istot „przytulając” patyczaki.

Świat dziecka i zwierząt cudownie przepleciony opieką wrażliwych i doświadczonych studentów, to świat, który idzie w dobrym kierunku …

Wszystkim naszym kochanym studentom życzymy aby nigdy nie zatracili odrobiny dziecka w sobie!

A.Danielewicz & E. Horoszewicz