Hnetcom image 9

Studenckie Koło Naukowe Sympatyków Zwierząt we współpracy z Siedleckim Kołem Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego 28 kwietnia 2022 roku, zorganizowało III spotkanie naukowe - w ramach II edycji Cyklu Wykładów "Przeciwieństwa się przyciągają, a zwierzęta Nas łączą”. Spotkanie poprowadziła Pani dr hab. Ewa Wójcik prof. uczelni – reprezentująca Siedlecki Oddział Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego.

Pani Karolina Chojnacka - członek Studenckiego Koła Naukowego Sympatyków Zwierząt, studentka kierunku Zoopsychologia z animaloterapią zapoznała słuchaczy z tematyką behawioryzmu myszy wygłaszając wykład pt. „Behawior Myszy”, a Pani Alicja Wardak, również studentka Zoopsychologii z animaloterapią przedstawiła wykład pt. „Zwierzęta - fakty i mity". Prelegentki oprócz wiedzy akademickiej zaprezentowały bogate doświadczenie praktyczne, ponieważ ich wystąpienia oparte były na własnej analizie i obserwacji zwierząt oraz.

Serdecznie dziękujemy za spotkanie i zapraszamy na kolejne.

E. Horoszewicz & A. Danielewicz – opiekunowie SKN Sympatyków Zwierząt